VRŠAC: Kadeti OFK Vršca pobedili u Kraljevu

ofk vrsac, kadeti

Vrščani su ostvarili važnu pobedu u Kraljevu, u 13. kolu Kadetske lige Srbije. Golove su postigli Pajović i Mladenović, ali epitet junaka meča pripada golmanu OFK Vršca Luki Lazinu.

OFK Vršac je do vođstva došao posle prve prave prilike. Na centaršut Bućkoša sa leve strane odlično je reagovao kapiten Bojan Pajović i efektnim udarcem poslao loptu u mrežu. Usledila je inicijativa Kraljevčana i tri velike prilike, ali je golman OFK Vršca Luka Lazin branio nemoguće. Do kraja prvog poluvremena kolosalnu šansu imao je Kostadinov, posle dobro organizovanog kontranapada, ali je tada odlično reagovao golman Kikera Garović i sprečio najgore po svoj tim.

U drugom poluvremenu domaći su napadali a Lazin činio bravure na golu Vrščana. U finišu utakmice odbranio je šut Pribojca, potom odbitak i na kraju novi odbitak i šut uspeo je da uhvati „živu“ loptu. Intervencija za aplauze. Posle promašenih šansi domaćih usledio je brz kontranapad Vrščana, lopta je stigla do Mladenovića koji je sjajno reagovao, lobovao Barlova i postigao gol za konačnih 0:2.

KIKER – OFK VRŠAC 0:2 (0:1)

Stadion „FK Metalac“ u Kraljevu, gledalaca 100, sudija: Predrag Simić (Užice), strelci: Pajović u 8, i Mladenović u 90+3. minutu, žuti kartoni: Nikolić (Kiker), Šepecan, Milošević, Jungić, Kostadinov (OFK Vršac).

KIKER: Barlov, Čolović (od 82. Pantović), Garović, Šehović, Vujović, M. Nikolić (od 46. Davidović), Vesković (od 82. Pantović), Vuković (od 82. D. Nikolić), Pribojac, Jovičić, Drenovaković (od 63. Đurović).

OFK VRŠAC: Lazin, Bućkoš (od 90. Živanov), Milošević (od 55. Jungić), Pajović, Milosavljević, Šepecan (od 68. Mladenović), Teči, Kostadinov (od 87. D. Pečeničić), Trbović, Pastor, V. Pečeničić (od 90. Pelivan).