U neizvesnoj utakmici pobeda Opovčana u Kačarevu

opovo, košarka, opovo 99

U neizvesnoj utakmici 15. kola Druge međuregionalne KSV lige jug, Opovčani su na gostovanju u Kačarevu pobedili ekipu Jedinstva. JEDINSTVO (Kačarevo) – OPOVO 99 65:68 (21:16; 16:22; 18:16; 10:14).

Egal utakmica u kojoj su Opovčani u finišu bili mirnije i preciznije ruke od domaćina i na kraju slavili sa četiri poena razlike.

Ipak, prvu četvrtinu su Kačarevci završili sa pet poena prednosti ali su Opovčani uzvratili u drugoj i na poluvreme otišli sa poenom više. I u trećoj četvrtini velika borba, a sada Kačrevci imaju poen prednosti, da bi se meč rešio tek u poslednjoj četvrtini kada su Opovčani zahvaljujući preciznosti sa linije slobodnih bacanja, iskoristili svoje prilike i završili meč novim trijumfom.

OPOVO 99: Vukadin, Krsmanović 10, Glišić 6, Mojsa 11 (1), Nikolić 13 (1), Kokanović 6, Vasić 8 (1), Medić, Marković, Ilić 14 (1)