PANČEVO: Odbojkaši Borca izgubili od Radničkog

borac, radnicki, odbojka

Odbojkaši Radničkog savladali su ekipu Borca u Pančevu bez izgubljenog seta – 3:0.

Početak utakmice protekao je u ujednačenoj igri obe ekipe, ali sredinom tog dela igre odbojkaši Radničkog pojačavaju servis i ubrzo dolaze do nedostižne prednosti koja je na kraju iznosila 7 poena, 18:25.

Sličan scenario dogodio se i u drugom setu u kome su odbojkaši Borca pokazali čime raspolažu i ovaj deo igre završili su sa viškom od 8 poena, 17:25.

Nije dugo trajao otpor Pančevaca ni u trećem setu, jer je Radnički vrlo brzo došao do svoje igre, set je završen rezultatom 19:25.