PANČEVO: Medalje za karatiste KK „Mladost“ na takmičenjima u Petrovaradinu i Banji Koviljači

kk mladost, pancevo, karate

Karatisti Mladosti su nastupili na dva veoma kvalitetna međunarodna turnira. Prvo su u petrovaradinu nastupili na Kupu Borca, gde se je takmičilo oko 350 takmičara iz 3 zemlje.

Postigli su sledeće rezultate:

Ekipa kadetkinja u borbama u sastavu Rakić Iva, Kostić Nina i Drljača Danka je osvojila treće mesto, kao i Kostić Nina i Drljača Danka u borbama za ženske nade.

Dobro su se borili, ali su ostali bez plasmana Računica Nemanja i patalov Stefan.

U Banji koviljači na Kupu šampiona nastupilo je oko 300 takmičara iz Srbije i Bosne i Hercegovine.

Ekipa kadetkinja u borbama u sastavu Kostić Nina, Vuković Milica i Drljača Danka je osvojila prvo mesto.

banja koviljača 2024 kk mladost

Drugo mesto je osvojio kadet Patalov Stefan  i nada Kostić Nina, dok je Drljača Danka osvojila treće mesto.