PANČEVO: Dinamik pobedio Tamiš rezultatom 67:73

dinamik, kk tamis, kosarka, kls, pancevo

U desetom kolu AdmiralBet KLS košarkaši Tamiša pretrpeli su četvrti poraz za redom, izgubivši na domaćem terenu od Dinamika rezultatom 67:73.

Pančevci su dobro počeli meč i zahvaljujući čvrstoj odbrani i rešenjima u napadu su prvu četvrtinu rešili u svoju korist 23:17. Nakon toga, gostujuća ekipa sa znatno više energije i koncentracije ulazi u drugu četvrtinu, u kojoj preuzima vođstvo i na poluvreme odlazi sa sedam poena prednosti (40:33).

U drugom poluvremenu Dinamik je imao kontrolu sve do poslednja dva minuta susreta, gde je Tamiš uspeo zahvaljujući trojkama Treacy-ja i polaganjem Terzića da se vrati na tri poena zaostatka.

Nakon toga, Dinamik ofanzivnim skokovima i ubačenim slobodnim bacanjima Blagojevića privodi utakmicu kraju u svoju korist.