PANČEVAČKI Tamiš poražen u Subotici

kk tamis, spartak subotica, kosarka

Oslabljena ekipa Tamiša je u utakmici sedmog kola AdmiralBet KLS poražena na gostovanju u Subotici rezultatom 95:64. Tamiš je u prvom minutu susreta ostao bez Terzića, koji zbog bola u kolenu nije mogao da nastavi meč, te je u nastavku meča trener Jovičić mogao da računa na svega osam igrača.

Pančevci su se dobro držali u prvom poluvremenu, bili dobar protivnik i na veliki odmor su otišli sa poenom zaostatka (39:38).

U drugom poluvremenu presudila je veća rotacija domaćih koji su energijom i dobrom odbranom slomili otpor Tamiša.

U sledećem kolu Tamiš će dočekati ekipu Vršca.