PADINA: Nove medalje za karatiste KK „Energy“

Padina, karate klub energy

Karatisti Karate kluba “Energy” iz Padine takmičili su se 5. novembra na turniru u Nišu.

Na drugom kvalifikacionom turniru u Nišu 5. novembra su se takmičari iz Karate kluba “Energy” odlično pokazali i osvojili su brojne medalje.

Jana Kotvaš je osvojila 1 zlatnu i 2 srebrne medalje, Nataša Sampor 1 zlatnu i 1 bronzanu, Stefan Nikolić 1 srebrnu i 1 bronzanu, Danijel Markov 7. mesto u katama u kategoriji 8 godina, Pavel Zdihan je osvojio 2 zlatne medalje, Katarina Zdihan bronzanu medalju, Irina Povolni srebrnu medalju, Sara Petrovski zlatnu, Bianka Holubek 1 zlatnu, 1 bronzanu kao i 5. mesto u katama u kategoriji 11 godina i Zara Barca 1 zlatnu, 1 srebrnu medalju kao i 7. mesto u katama u kategoriji 11 godina.

Uprava i trener kluba su prezadovoljni sa uspesima a nadaju se da će postići dobre rezultate u većoj konkurenciji na narednom takmičenju, koje će se održati u Kruševcu 3. decembra na Prvenstvu Srbije.

Karate klub „Energy“ prima i nove buduće šampione do kraja godine, a to utorkom i četvrtkom u 19 časova i subotom u 17 časova.