OPOVO: Poraz Opovčana i pobeda mlađih pionirki Agros Basketa

opovo, agros basket, kosarka

Opovčani su u 10. kolu Druge međuregionalne KSV lige – jug poraženi u susretu sa Omladincom 97:84 (21:21; 24:25; 29:18; 23:20).

Dobro su se opovački košarkaši držali u prve dve četvrtine i poluvreme završili sa poenom prednosti, međutim, domaćin je u trećoj četvrtini napravio razliku od 10 poena što je bilo dovoljno da meč bez problema privedu kraju.

Mlađe pionirke Agros Basketa ostvarile su i šestu pobedu u okviru Beogradske lige 2 i tako sa maksimalnim učinkom čvrsto drže prvu poziciju. Opovčanke su savladale ekipu Umka Jazz rezultatom 56:9.