Vrščani pobedom učvrstili drugo mesto na tabeli

kk vrsac, vrsac, kosarka

Košarkaši Vršca savladali su na domaćem terenu ekipu Čačka 94 rezultatom 92:78, u utakmici 13. kola Admiral bet KLS, čime su nastavili u stopu da prate Vojvodinu na vrhu tabele.

Vrščani su već u prvom poluvremenu ugasili Čačanima svaku iluziju da će da ostvare trijumf u gostima. Posle prvih 20 minuta igre imali su prednost od čak 18 poena razlike. Na kraju, Vrščani su, bez većih problema, ostvarili ubedljivu i zasluženu pobedu.

Najefikasniji je u pobedničkom timu bio Lamar Nelson sa 20 poena, dok je 13 dodao Stefan Simić. Za Čačane smo videli 16 poena Stefana Lakića, odnosno 15 poena Živojina Danilovića, Nikole Pešakovića i Stojana Dodića.